Zuyderzee College wordt Zuyderzee Lyceum

Lemmer - Het Zuyderzee College heeft vanaf vandaag een nieuwe naam: Het Zuyderzee Lyceum. Op alle vier locaties is woensdagmorgen om 10 uur de naamsverandering en het nieuwe logo gepresenteerd aan de leerlingen.

De school wil met de tijd mee gaan en de eigen identiteit behouden. ‘Daarom hebben wij ervoor gekozen om onze naam aan te passen en een nieuwe warme en sprankelende uitstraling te ontwikkelen. In de naam past een stukje nostalgie, maar de uitstraling moet van deze tijd zijn’ meldt de school. De naam Zuyderzee is gebleven, ‘lyceum’ is een knipoog naar het oude Professor Ter Veen Lyceum en ‘zorgt voor een zekere elegantie’. https://youtu.be/6ShhOHIVqzA ,,Iedere leerling en medewerker, met zijn of haar achtergrond en talenten, is bij ons op school welkom om zichzelf verder te ontwikkelen. Met extra aanbod op het gebied van Sport en Bewegen, versterkte talen, Kunst en Cultuur en op exact gebied, dagen docenten onze leerlingen uit. Ze worden gemotiveerd en gestimuleerd om het beste uit zichzelf te halen. Zo verlaten zij onze school vol trots en met een diploma op zak. Kortom, een school voor Talent, Ontwikkeling en Passie. Een TOP-school.’’ Het doorvoeren van een nieuwe naam en een nieuwe uitstraling kan niet van de een op de andere dag een feit zijn. De aankomende maanden zullen zij gefaseerd alle uitingen aanpassen evenals de website en social media. Een voorproefje is alvast te vinden op www.zuyderzeelyceum.nl.