Geslaagden Zuyderzee College Emmeloord en Lemmer 2015

Emmeloord - Zuyderzee College Emmeloord

vmbo basisberoepsgerichte leerweg:

Leonie Bos, Emmeloord; Abdessamad Boundati, Emmeloord; Erik van Dijk, Luttelgeest; Robin Elsinga, Emmeloord; Celine van de Guchte, Emmeloord; Jary Kramer, Urk; Bram Lassche, Emmeloord; Maxim Ottevanger, Emmeloord; Roy Pettinga, Emmeloord; Pim Roelofs, Emmeloord; Mike Schuller, Emmeloord; Sharon Selhorst, Emmeloord; Sander van Velsen, Emmeloord; Jeromy van Welie, Emmeloord; vmbo kaderberoepsgerichte leerweg Raihana Achlaouchi, Emmeloord; Teddy Anthony, Emmeloord; Jasper Bastiaan, Espel; Quinnten Bolhuis, Vollenhove; Daniëlle Boltendal, Ens; Bilal Boundati, Emmeloord; Wouter Bouwman, Creil; Firat Durmus, Urk; Nelson Farfan Ospina, Emmeloord; Alisia Heilbron, Emmeloord; Rudi Holwerda, Emmeloord; Jurian Kaptijn, Emmeloord; Donna Kragten, Emmeloord; Rizlán Moes, Emmeloord; Merel Neve, Tollebeek; Kimberley Pieffers, Ens; Ilse Pipping, Marknesse; Hoker Rahim, Emmeloord; Shane Tamerus, Emmeloord; Laurie Touw, Biddinghuizen; Elise Wieten, Luttelgeest; Edgar Zamir, Emmeloord; Hielke Zandbergen, Bant; vmbo gemengde leerweg Alice Aarnink, Luttelgeest; Marwa Ali Jama, Emmeloord; Niek van den Belt, Emmeloord; Stijn de Boer, Emmeloord; Stefan Bosscher, Emmeloord; Hajar Boulagrichi, Emmeloord; Jack Brouwer, Emmeloord; Nick Faber, Bant; Jesse Folkertsma, Marknesse; Stijn van der Heide, Emmeloord; Lisanne van der Heiden, Kraggenburg; Björn Hoegee, Kraggenburg; Naomi Jonkers, Tollebeek; Demi Jonkers, Tollebeek; Joris Kaastra, Marknesse; Cees Kant, Tollebeek; Romy van Laarhoven, Luttelgeest; Leandro Loman, Emmeloord; Vince Oosterhof, Kraggenburg; Vince van den Pangaard, Ens; Saida van den Poll, Creil; Rick de Roode, Bant; Colin Stulp, Emmeloord; Dax van Ulsen, Nagele; Julian Velthausz, Emmeloord; Jozef Verduyn, Luttelgeest; Asha Volken, Emmeloord; Dave van Wezep, Emmeloord; Jeanine Wijnand, Vollenhove; vmbo theoretische leerweg Andy van Aggelen, Luttelgeest; Fabiënne Boomsma, Emmeloord; Gijs van Bruggen, Rutten; Miriam de Bruijn, Tollebeek; Julia Emmink, Emmeloord; Pim Hardeman, Emmeloord; Armando de Jager, Luttelgeest; Olaf Kampmann, Emmeloord; Gelena Mahmoud, Emmeloord; Iris Oostra, Emmeloord; Justin van der Poel, Emmeloord; Daniëlle van Unen, Emmeloord; Röger van Veen, Emmeloord; Teake Visser, Blokzijl; Roy de Vlugt, Emmeloord; Silvan Wakker, Emmeloord; Bjorn Wiegers, Emmeloord; Timo Zomerman, Luttelgeest;

havo:

Jasper Altena, Emmeloord; Tom Alting, Emmeloord; Alex Anthony, Emmeloord; Mike Assink, Emmeloord; Chantal Assink, Emmeloord; Renate Balk, Kraggenburg; Tessa van Beenen, Lemmer; Maaike Benedictus, Scherpenzeel; Erik van de Berg, Lemmer; Leah ter Berg, Blankenham; Britt Berghuis, Emmeloord; Chris Berndsen, Marknesse; Pam Blankvoort, Espel; Tim Boekema, Lemmer; Sanne Boer, Tollebeek; Michael Bronts, Emmeloord; Jesse van Bruggen, Rutten; Menno Brugman, Lemmer; Mart-Thijs Claassen, Emmeloord; Auke Coehoorn, Lemmer; Jorryt Coehoorn, Lemmer; Rick Fokkema, Emmeloord; Martijn Frankema, Lemmer; Sanne van Gils, Emmeloord; Marloes de Groot, Luttelgeest; Nienke Harsta, Emmeloord; Floris Hartman, Emmeloord; Elise van Haut, Rutten; Anna Heemskerk, Emmeloord; Geert Heestermans, Emmeloord; Thaeke Hekkenberg, Emmeloord; Jordy Hoekstra, Emmeloord; Roderick Hofenk-Jerembo, Emmeloord; Suzanne Hogenboom, Lemmer; Mark Hollink, Lemmer; Sander Houwer, Emmeloord; Alice Hulsebosch, Tollebeek; Daniël Hut, Emmeloord; Jelmer Idzenga, Emmeloord; Kim Jaasma, Emmeloord; Kelly Jansson, Lemmer; Chris de Jong, Rutten; Daan de Jong, Emmeloord; Remco Jongman, Emmeloord; Naomi Juffermans, Emmeloord; Marissa Kaastra, Emmeloord; Sanne Kaastra, Marknesse; Kübra Karaoglu, Lemmer; Fokke Keizer, Espel; Bent Kloosterboer, Rutten; Jo-Anne van der Knaap, Marknesse; Raymond Kok, Emmeloord; Lisa Langelaan, Emmeloord; Isabel Langhorst, Creil; Mike Lucas, Emmeloord; Dennis Lutgert, Emmeloord; Iris de Man, Emmeloord; Yannick Masséus, Luttelgeest; David Meelker, Kraggenburg; Thomas van der Meulen, Emmeloord; Jeffrey van der Molen, Emmeloord; Danique Mulder, Emmeloord; Fenna van Munsteren, Marknesse; Marlou Nijenhuis, Marknesse; Laura Nikkels, Marknesse; Jasper Nooren, Tollebeek; Ramon Noske, Lemmer; Josette Oegema, Emmeloord; Laurens Olgers, Emmeloord; Desirée Oomen, Luttelgeest; Bas Oude Elferink, Emmeloord; Elise Pars, Lemmer; Tessa Peters, Marknesse; Alain du Pont, Emmeloord; Robbin van de Putte, Ens; Jitske van der Reijken, Lemmer; Sanne Schep, Lemmer; Lammert Schut, Lemmer; Joanne Sieljes, Emmeloord; Dasha Smirnova, Espel; Sven Snoek, Ens; Saliha Soulaymani, Emmeloord; Robin Souwman, Emmeloord; Kevin Stegeman, Emmeloord; Jolina Stoffer, Emmeloord; Ashley Stulp, Emmeloord; Tim Sturm, Emmeloord; Swetha Theleepan, Emmeloord; Johan Tiems, Creil; John Timmermans, Vollenhove; Casper Tsin, Espel; Maarten te Velde, Luttelgeest; Mike Veltman, Emmeloord; Rosanne Venhorst, Tollebeek; Eva Verduin, Emmeloord; Anouk Vermue, Marknesse; Daphne Visser, Emmeloord; Bart Vogelzang, Kraggenburg; Annemarie van der Wal, Bant; Liset Westervoorde, Nagele; Anouk Wichers Schreur, Espel; Laura Wichers Schreur, Espel; Nick Wicherson, Marknesse; Nicky Wilbrink, Luttelgeest; Maarten Wolters, Emmeloord; Amber Zaal, Bant; Lotte Zindel, Blokzijl; Maeike Zonderland, Luttelgeest;

atheneum:

Thom van der Bijl, Lemmer; Tom Bokkers, Emmeloord; Koen Boneschansker, Emmeloord; Rudy van den Bosch, Lemmer; Sarah Chen, Emmeloord; Sascha Fiege, Emmeloord; Jikke van Giffen, Emmeloord; Vera de Graaff, Emmeloord; David de Haan, Rutten; Auke Hogeterp, Rutten; Guus Hoogewerf, Ens; Rick Hulzinga, Emmeloord; Thies Jansen, Nagele; Nico de Jongh, Emmeloord; Nathalie Koopmans, Espel; Fedda Koot, Lemmer; Niels Kreijger, Bant; Volken de Lange, Lemmer; Harmen de Lange, Lemmer; Rik Meijer, Emmeloord; Sophie van Nieuwenhuizen, Ens; Julia Prummel, Emmeloord; Jelte van Ruiten, Luttelgeest; Remo Sasso, Lemmer; Niekje Schout, Emmeloord; Bas Schuitema, Lemmer; Merlijn Stokvis, Emmeloord; Bente Tuin, Emmeloord; Anne Vollering, Ens; Berend Vos, Lemmer; Amarens de Vries, Lemmer; Rochella van der Wal, Nagele; Evalien Wiersma, Espel; Sanne Wiersma, Emmeloord; Gijs Wildeboer, Lemmer;

gymnasium:

Bas Altenburg, Emmeloord; Niels Klement, Emmeloord; Denise Morsink, Marknesse; Joep Nijenhuis, Tollebeek; Amber Schollaardt, Creil; Mats van Tongeren, Nagele; Kevin Veenstra, Tollebeek; Ellen Verheul, Creil; Rebecca van Wijk, Vollenhove;

Zuyderzee College locatie Lemmer

vmbo basisberoepsgerichte leerweg:

Remco Frankema, Lemmer; Erwin de Gast, Lemmer; Thomas Grootjans, Lemmer; Jessie Heeringa, Rutten; Ellen Keulen, Echten; Sebastian Krüger, Lemmer; Kevin Wilmsen, Lemmer;

vmbo kaderberoepsgerichte leerweg:

Naomi Berg, Lemmer; Mandy Blaauw, Oudemirdum; Daphne Boersma, Lemmer; Sven Bootsma, Lemmer; Jesse Bruinsma, Lemmer; Nina Close, Lemmer; Joost Jelluma, Lemmer; Elisabeth Mayala, Creil; Robin Overes, Lemmer; Vera Roorda, Lemmer; Judith Schraal, Lemmer; Sjoukje Verschoor, Lemmer; Marita Visser, Lemmer; Marrin van der Zwaag, Lemmer;

vmbo gemengde leerweg:

Branko Ampt, Lemmer; Caitlin Andriessen, Oosterzee; Isabella Beinker, Lemmer; Peter Booy, Lemmer; Thomas Capozzi, Lemmer; Cato Coehoorn, Lemmer; Sammie Cohensius, Lemmer; Anna Ganzevoort, Rutten; Sharona Hoekstra, Lemmer; Tiemen Jakobs, Lemmer; Geke Leenstra, Rutten; Hinke van der Meer, Lemmer; Britt Migchels, Lemmer; Corné Mulder, Lemmer; Lars Olsen, Lemmer; Jesper Portijk, Lemmer; Lars de Velde Harsenhorst, Rutten; Dennis Verbeek, Lemmer; Jarno Visser, Lemmer; Marcel de Vries, Lemmer; Jan Wassenaar, Lemmer; Wim Wildenbeest, Lemmer;

vmbo theoretische leerweg:

Nadia Alisherzai, Lemmer; Matthijs Bergstra, Lemmer; Kevin Bijlsma, Lemmer; Tamara Bootsma, Lemmer; Marjan Boskma, Lemmer; Joël Breimer, Oosterzee; Celina de Bruijn, Lemmer; Jorn Dijkstra, Lemmer; Mika Draaisma, Lemmer; Guido de Haan, Bantega; Mandy Heeringa, Emmeloord; Dauri Hoeksma, Lemmer; Merel Huisman, Follega; Alco Kort, Lemmer; Anouk Meeter, Lemmer; Bas van der Meulen, Lemmer; Rianne Minnema, Lemmer; Xandra Mollema, Lemmer; Menzo Noske, Lemmer; Rick Rottiné, Lemmer; Kjeld Tax, Lemmer; Patrick de Velde Harsenhorst, Rutten; Jelmer Waaijer, Lemmer.