Vocal Group Flevox met Queen in Concert in 't Voorhuys

'Queen in Concert'.

'Queen in Concert'. Foto: Vocal Group Flevox

Ze traden op tijdens de Koningsdag in Emmeloord, maar binnenkort staat Vocal Group Flevox in het theater met ‘Queen in Concert’. Samen met The New Valley Singers uit Nijverdal, een band en het grote orkest van Advendo gaat de groep deze muzikale uitdaging aan.

De twee concerten in Nijverdal zijn inmiddels uitverkocht, maar in theater ’t Voorhuys is nog plaats op vrijdag 9 en zaterdag 10 juni.

Groots muziekspektakel

De honderd zangers en muzikanten laten in Queen In Concert klassiek en pop/rock samen komen in een groots muziekspektakel. Naast de symfonieën waarin twintig Queen-songs zijn verwerkt, ontbreken ook klassiekers als ‘Bohemian Rhapsody’, ‘Somebody To Love’, ‘Who Wants To Live Forever’ en ‘Don’t Stop Me Now’ niet ontbreken.